ایده گرفتن از لپ تاپ برای فروش بیشتر

توی این مقاله آموزشی میخوام از لپ تاپ ایده بگیریم و ببینیم چطوری میشه با این ایده ،  فروش بیشتر در کسب و کارخودمون ایجاد کنیم ، من رضا نکوئی هستم مدیر وب سایت جذب مشتری ، با من همراه باشین.

سیر تکامل کامپیوتر ها رو به خاطر دارین ؟ یک زمانی بود من یک کمودور64 داشتم هارد این دستگاه ،  یک دستگاهی شبیه ضبط صوت بود و اگر داخل این کامپیوتر  ، اون موقع کاری انجام میدادی و میخواستی ذخیره کنی باید روی نوار کاست با این دستگاه شبیه ضبط صوت ،  ذخیره میکردی ! اره درست خوندین روی نوار کاست اطلاعات این کامپیوتر ذخیره میشد .

کامپیوتر ها روز به روز بهتر و کوچکتر شدن تا جایی که لپ تاپ سرو کلش پیدا شد ، به نظر شما یکی از مهمترین دلیل های اختراع لپ تاپ چی بوده ؟

 شاید بفرمایید حمل ونقل آسون کامپیوتر ، شاید این پاسخ درست بوده باشه اما اگر بخوایم از زاویه جذب مشتری به قضیه نگاه کنیم باید بگیم ایجاد تفاوت در کامیپوتر برای ایجاد فروش بیشتر ، وگرنه کامپیوتر رومیزی هم کامپیوتره ، لپ تاپ هم کامپیوتره ، غیر اینه ؟

بنابراین با این تغییر ، حالا محصول جدیدی از کامپیوتر ایجاد شد که حجم فروش کامپیوتر بسیار بیشتر شد .

خوب بیایم و ما هم ازین ایده استفاده کنیم و فروش محصولات یا خدماتتمون رو بیشتر کنیم .

بررسی کنین و ببینین که اگر داخل محصولات یا خدمات خودتون چه تغییری ایجاد کنین ، مورد پسند مشتریان واقع خواهد شد ؟

اگر چه تغییری در محصولات و یا خدمات خودتون ایجاد کنین دغدغه مشتری شما بهتر مرتفع خواهد شد و مشتریان شما رضایت بیشتری از محصول جدید با تغییری که شما ایجاد کردین خواهند داشت ؟

بسیاری از وقتها دیده میشه که یک شرکت جدید برای رقابت با شرکت پیشتاز در کسب و کار خودش ، داره خودش رو به زحمت زیاد میندازه تا از رقیب جلو بیفته ، اما این اتفاق نمی افته ، چون مشتریان اون کالا یا خدمات ، شرکت پیشتاز رو به عنوان برتر و اول قبول کردن و گرفتن جای این رقیب به این راحتی ها نیست ، در این طور مواقع هم میشه از ایده لپ تاپ استفاده کرد  و به جای رقابت روی محصولی که به راحتی نمیشه جای رقیب رو گرفت  ، محصول جدیدی ایجاد کرد که بهتر کار مشتری رو راه میندازه و بعد روی این محصول اول بود و نتیجه خیلی بهتری گرفت.

ما درمجموعه کانون تبلیغات 4رنگ ( طراح و مجری سایت جذب مشتری ) یک سایتی داریم به نام ویزیت چاپ و بخش ویزیت چاپ مجموعه ما روی طراحی و چاپ کارت ویزیت ، کاتالوگ و ....فعاله ، به جای اینکه بیایم و روی کلمه بهترین دفتر طراحی و چاپ کارت ویزیت تاکید کنیم ، و مشتریان هم پیشتازهای این عرصه رو بپذیرن نه مجموعه ما رو ، از ایده لپ تاپ چندین سال پیش استفاده کردیم و کارت ویزیتی که همه همکاران حداقل 2-3 روزه تحویل میدن رو 2-3 ساعته ایجاد کردیم و داریم تحویل میدیم .  با روشی متفاوت .

بنابراین بجای رقابت روی کلماتی که قبل از ما گرفته شده بود و مشتریان ما رو در اون قسمت به راحتی نمی پذیرفتند  ، کلمه جدیدی ایجاد کردیم و روی این کلمه هم اولین و تنهاترین هستیم با این شعار:

تنها مرکز چاپ کارت ویزیت 2 ساعته در استان خراسان

www.vizitchap.com

چطوره ؟

با این کار بخش جدیدی از کیفیت و قدرت در ذهن مشتری ایجاد کردیم و این بخش رو در ذهن مشتری از آن خودمون کردیم به عنوان تنها مرکزی که میتونه کارت ویزیت رو 2 ساعته تحویل بده ، حالا مشتریان چاپ کارت ویزیت به مجموعه ما نگاه بسیار بهتری دارن و ما بجای رقابت بر سر کلمات و خدمات تکراری ، کلمات و خدمات جدیدی در ذهن مشتری داریم که مشتری در اون قسمت ما رو پرقدرت تر میدونه

خوب شما در کسب و کار خودتون میتونین چیکار کنین و از ایده لپ تاپ استفاده کنین ؟

کمی فکر کنین حتما ایده لازم رو پیدا میکنین .

 

لطفا نظرات خودتون رو در انتهای همین صفحه با من در میون بزارین

ارادتمند : رضا نکوئی مدیر وب سایت جذب مشتری و کانون تبلیغات 4رنگ

 

رایگان ثبت نام کنین واز آموزشهای جدید مطلع شوید .

Please enable the javascript to submit this form


چاپ   ایمیل

مقالات مرتبط